Pozvánka: sobota 2.10.2010 - Sádek 2000 Dancehall: Dance event - DJ Peak

1.10.2010 - První říjnovou sobotu startuje pravidelná rezidentní noc Dance Event s DJem Peakem, která bude až po okraj napěchovaná tou nejlepší mixovanou dance music v našlapaným tempu! Jako bonus jsme pro Vás přichystali nový míchaný drink s hlavní přísadou Cuerpo, který dostal název "Cuerpo de Bebido" a ochutnat jej můžete na Drinkbaru u DJe. Tak neváhejte a přijďte se vyblbnout a vytvořit skvělou atmosféru na první říjnové párty v Sádku s Djem Peakem!

Pozvánka do Sádku: sobota 25.9.2010 - PUFFED RICE PÁRTY II - DJ Peak & DJ Peny

22.9.2010 - Puffed rice party aneb noc plná burizonů v druhém vydání! Pokud Vám to připadá jako úplná hovadina, tak je to naprosto správně:) Ale vlastně proč ne? Nemusíme pořád blbnout jenom v hromadě popcornu, bublinek, umělýho sněhu nebo balónků... Právě proto si zopakujeme akci, se kterou Sádek 2000 přišel jako první;) Noc plná burizonů...přesně těch burizonů, které moc dobře znáte:). Ta je používá na vaření, ten zas na ryby a my si je vysypeme třeba na hlavu :).. to už záleží jen a jen na Vás. Každopádně si užijeme skvělou párty a společně s Peakem a Penym za mixem protrsáme celou noc.. tak nezapomeňte..poslední zářiová sobota v Sádku a Puffed Rice party No. 2!

Pozvánka do Sádku: sobota 4.9.2010 - Dance event - Sádek 2000 - DJ Peak

30.8.2010 - Prázdniny jsou nenávratně pryč a frčíme dál! Měsíc září startuje rezidentní noc Dance event se speciální nabídkou na barech. Tou bude Rum za bezkonkurenčních 17 Kč a pozor! ...k panáku rumu dostáváte Colu ZDARMA;) S našlapanou porcí muziky se za mixem objeví DJ Peak a ve zběsilým tempu rozduní svůj průlet tanečních novinek i starších songů, které dostanou na parket úplně všechny;) Neváhejte a přijďte si užít první roztančenou noc v novém školním roce...a nezapomeňte: Rum za 17,- a k němu Cola GRATIS.

Pozvánka do Sádku: Sobota 28.8.2010 - Rezident night - Sádek 2000 - DJ Peak & DJ Peny

26.8.2010 - aneb poslední prázdninová párty...ach jo:( Nedá se nic dělat, prostě je tomu tak... prázdniny utekly jako voda a nejlepší rozloučení s nima je kde jinde než na diskotéce. Sladkou tečkou za létem bude ten nejosvěžující drink Mojito míchaný na drinkbaru u deejaye za akčních 50,-, za mixem rezidentní dvojka Peak s Penym a opáčko toho nejlepšího co se na cdčkách objevilo a na parket vás nachytalo, super lidi, spousta drinků, skvělá zábava a...až do rána! To je poslední prázdninová sobota v Sádku a další akce na které nikdo nesmí chybět.

Pozvánka do Lán: Pátek 27.8.2010 - Diskotéka - Zahrada Svitavy-Lány - DJ Peak

26.8.2010 - Předposlední akce letošního léta v Lánech je tu!

Už zítra, v pátek 27.8. se uskuteční poslední akce letošních prázdnin a zároveň předposlední akce letošní sezóny vůbec - ale i to je důvod k radosti. Přijďte s námi zavzpomínat na nejlepší okamžiky prázdnin a hlavně zapařit na tu nejlepší muziku. Otevřeno je od 20h, akce začíná ve 21h. Těšíme se na viděnou!

Pozvánka: Sobota 21.8.2010 - TOILETT párty - Sádek 2000 & DJ Peak

16.8.2010 - Toilet párty opět v Sádku! Konečně jsme se dočkali pokračování megaúspěšné akce. Kdo by neznal tuhle šílenost? Pomocí obřího ventilátoru mezi vás nahrneme neskutečné množství nehořlavé imitace toaletního papíru..a věřte, že to bude kotel! O hudební nálož se postará DJ Peak se spoustou novinek i starších songů a popíjet se bude Jim Beam, lahodná to whisky z Kentucky, kterou popíjejí gentlemani po celém světě už víc něž 200 let a Vy si jí budete moct vychutnávat na barech za bezkonkurenčních 30 Kč. No prostě jízda od začátku do konce;)

Pozvánka: Pátek 13.8.2010 - Diskotéka - Zahrada Svitavy-Lány - DJ Peak

9.8.2010 - Po roztančeném víkendu přidávám pozvánku na ten další:

Na pátek 13.srpna pro Vás opět chystáme další akci ve svitavských Lánech. Prostě letní párty, kterou pro Vás pořádá Sádek 2000 Dancehall se vším všudy, jak už jste zvyklí :) Těšíme se na viděnou!

Pozvánka: Sobota 7.8.2010 - OPEN párty - Sádek 2000 - DJ Peak & DJ Peny

3.8.2010 - A je to tady! Po měsíční přestávce Sádek 2000 otevírá svoje brány pro všechny správný lidi, co mají chuť se bavit. Dlouhý měsíc nudy je nadobro pryč a už opravdu nic nebrání tomu abychom na Open party odstartovali novou sezonu. Tu zahájíme velkou otevíračkou upraveného Drinkbaru "U DJe", na kterém si i nadále můžete vychutnávat ty nejlepší míchané drinky. Tak neváhejte a přijďte se podívat, co nového jsme si pro vás nachystali...a hlavně doražte zapařit a pořádně se vyblbnout na ty nejlepší hity. Správnou náladu a chuť k tanci budou dodávat všechny druhy Pushkina za 20,-

Otevíráme přesně ve 20:30.. tak naviděnou v sobotu ;)

Pozvánka: Pátek 6.8.2010 - Diskotéka - Letní parket Prosetín - DJ Peak & DJ Peny

3.8.2010 - Prázdniny se přehouply do své druhé poloviny a o to víc si je patří užívat! Tentokrát bude letní parket na hřišti v Prosetíně hostit DJe Peaka a Penyho, kteří sem zavítají v rámci své prázdninové tour s pravou prázdninovou diskotékou. Zahrají Vám jak hity, které znáte z rádia, tak houpavé rytmy alá RnB, českou muziku a především nejnovější nadupané taneční songy. Těšit se můžete také na speciální světelnou show, podpořenou profesionální technikou značky Futurelight.
Areál je otevřený od 20h, začátek akce ve 21h, vstupné 50,- Akce se koná za každého počasí.

Těšíme se naviděnou v pátek 6.srpna v Prosetíně!

Pátek 30.7. Dozvuky benátské noci - Svitavy Lány / sobota 31.7. Diskotéka - Letní parket Štěpánov

27.7.2010 - Benátská noc v náhradním termínu ze 2/3 vyšla a proto si můžeme hned o týden později dopřát její "dozvuky". Už tento pátek 30.7. se na Vás opět chystá záplava nejnovější letní taneční muziky ve svitavských Lánech! K tomu akční ceny na všechny druhy Jelzina - a o letní náladu je postaráno :)

V sobotu 31.7. se můžeme za letního počasí vidět na tradiční diskotéce na letním parketu na Štěpánově u Skutče!

starší aktuality

== tato stránka se nachází na adrese www.djpeak.cz ==